Odatv’nin ses getiren yazarı Hürrem Elmasçı AKP’nin kılcal damarlarına indi

Ankara’da yaşayan Hürrem Elmasçı ilk özel bilgiyi Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında yazdı: Erdoğan’ın saçını taramasının gündem olması sonrası bir yazı kaleme alan Elmasçı, bu alışkanlığın yanı sıra vazgeçemediği bir diğer aksesuar olan çakıyı da, taşıma sebebi ile beraber gündeme getirdi.

Erdoğan’ın iki vazgeçilmezi… Bu bir aksesuar haberidirGüncel

Elmasçı’nın bir sonraki yazısı AKP’nin medya tanıtım işleri hakkında oldu. Yerel seçimlerde İzmir’den Belediye Başkan adayı olarak gösterilen ve bu görevden sorumlu olan Hamza Dağ’ın yerine Mustafa Varank’ın nasıl kulis çalışması başlattığını Türkiye Hürrem Elmasçı’dan öğrendi.

İki ODTÜ’lü Varank – Zeyrek polemiği.. Medya tanıtım işleri… Ne mi demek istiyorumSiyaset

Hürrem Elmasçı, yine AKP’nin kılcal damarı sayılan imza konusunu masaya yatırdı. Parti içindeki siparişle imza tasarlatma akımını ilk olarak Odatv’de yazdı.

AK Parti’de imza modası… Bu ne demeyin, okuyunca çok şaşıracaksınız…Siyaset

Elmasçı’nın çok ses getiren yazılarından biri, parti kulislerinde konuşulan kabine değişikliği iddiaları oldu. Ankara’daki yakın kaynaklarından aldığı duyumları aktaran Elmasçı, kabinede hangi isimlerin kalıcı olacağını sıraladı.

Ankara kabine değişikliğini konuşuyor… Kimler gidiyor, kimler kalıyor…Siyaset

Son günlerde adı sık sık olumsuz haberlerle gündeme getirilen Hafize Gaye Erkan hakkında başka bir açış açısı sunan Hürrem Elmasçı, yine Odatv’de yayınlanan yazısında Merkez Bankası Başkanlığı görevinden alınan Erkan’ın neden hala Türkiye’de olduğu sorusunun yanıtını verdi.

Hafize Gaye hakkında benim de bildiklerim var… Devletin en tepesi Hafize’ye ne dedi…Siyaset

Elmasçı’nın zaman zaman yaptığı renkli haberlerden biri de yine AKP cephesinden özel bilgiler içeriyordu: Partideki tesbih koleksiyonerlerini sıralayan Elmasçı, tesbih konusuna çok dikkat edilmesi gerektiğini nedenleri ile birlikte yazdı.

Hepsinin buluştuğu ortak nokta… Konu siyaset değil.. İlk kez öğreneceksinizSiyaset

AKP’Yİ EN İYİ TANIYAN YAZAR

Ankara kulislerindeki gündemi yakından takip eden Hürrem Elmasçı, sene başından bu yana AKP hakkında pek çok iç bilgiyi Odatv için kaleme alarak Türkiye’ye duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 31 Aralık ve 1 Ocak tarihlerinde canlı yayınlarda neden olmadığının yanıtını “31 Aralık – 1 Ocak Külliye takvimi… Erdoğan’ın sırrı” başlıklı yazısında kaleme aldı.

31 Aralık – 1 Ocak Külliye takvimi… Erdoğan’ın sırrıGüncel

Hafize Gaye Erkan’ın görevden neden alındığı gerçeğini ve yerine kimin getirildiğini de Türkiye Odatv yazarı Hürrem Elmasçı’dan öğrendi.

Ne bebek emzirme ne de baba tokadı.. Görevden almanın asıl sebebi… ABD’deki davayla ne ilgisi varGüncel

Hürrem Elmasçı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir dönem dilinden düşürmediği ‘Zübük’ siyasetçi hakkında detaylı bir analiz de yazdı.

Erdoğan’ın dilinden düşmüyor.. Kim bu Zübük siyasetçi.. Gazetecilikten bakanlığa…Siyaset

Yine Cumhurbaşkanı Erdoğan cephesinden gelen iki önemli konu, ilki TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin görevden alınmaması sebebinin ardında yatan ‘garaj sendromu’ diğeri ise Efkan Ala – Ahmet Davutoğlu – Ertan Aydın üçgenindeki sır olmak üzere iki büyük konu Hürrem Elmasçı tarafından gündeme getirilmişti.

Erdoğan’ın ‘garaj amiri’ sendromu… Konu: TFF Başkanı Mehmet BüyükekşiSpor
Erdoğan’ın hedefindeki iki isim: Efkan Ala ve Ertan Aydın.. Davutoğlu bu işin neresindeGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x