Tekrar Merkür Gerilemesi: 2024 Ejderha Gerilemesinde Temkinli Olup Yeni Durumlara Başlamayın:

2024’te Merkür Gerilemesi Ne Zaman?

Baharın ilk ayı sakin geçecek ama Nisan ayından itibaren pek çok kişinin en sevmediği gezegen herkesin planlarını bozmak isteyecek ve geri hareketine başlayacak. 2024’te Merkür gerilemesinin üç dönemi olacak:

· 1–24 Nisan · 4–27 Ağustos · 25 Kasım – 15 Aralık.

Astrolojide Merkür gezegeni neye karşılık gelir?

İletişim, zeka, düşünme, öğrenme ve seyahatin yanı sıra teknoloji, ticaret ve bilgi alışverişi için. Merkür aynı zamanda mantık, analiz, öğrenme, iletişim, yazılı ve sözlü dil ve bilginin iletilmesi ve işlenmesiyle ilgili diğer bazı yönlerle de ilişkilidir.

Merkür İkizler ve Başak burcunu yönetir. Bu burçlara sahip insanlar, yıldızın ters hareketini özellikle keskin bir şekilde hissedebilirler.

Satürn 2024’te ne zaman geri gidiyor?

Gerilemeye başlayacak ikinci gezegen Satürn olacak. 2024’te, 29 Haziran’dan 15 Kasım’a kadar yalnızca bir kez ters yönde dönecek. Satürn astrolojide neye karşılık gelir? Bu gezegen genellikle sorumluluk, disiplin, yapı, sınırlamalar, yaşam dersleri, zaman, zorluk, olgunluğun yanı sıra karma ve mevcut yaşamımızda öğrenmemiz gereken derslerle de ilişkilendirilir. Satürn Oğlak ve Kova burcunu yönetir

Neptün 2024’te ne zaman geri harekette olacak?

Neptün, 2024’te 2 Temmuz’dan 7 Aralık’a kadar geri harekette olacak. Bu gezegen genellikle mistisizm, illüzyon, fantezi, sezgi, yaratıcılık, rüyalar ve maneviyatın yanı sıra su, deniz ve okyanus unsurlarıyla da ilişkilendirilir. Balık burcu Neptün – Balık burcu tarafından korunmaktadır. Merkür yıl sonuna kadar geri harekette; bu durum her burcu nasıl etkileyecek?

Uranüs 2024’te ne zaman geri harekette olacak?

Gerileme 1 Eylül 2024’ten 30 Ocak 2025’e kadar sürecek. Genellikle değişim, yenilik, özgünlük, özgürlük ve bağımsızlığın yanı sıra devrim, beklenmedik olaylar, isyan ve eski düzenlerin ve toplumsal yapıların yıkılması ile ilişkilendirilir. Kova Uranüs tarafından korunmaktadır

2024’te Jüpiter Gerilemesi ne zaman?

2024 yılında gezegen 9 Ekim 2024’ten 4 Şubat 2025’e kadar geri harekette olacak. Gezegen genellikle refah, şans, büyüme, refah, cömertlik, iyimserlik, felsefe, bilgi, maneviyat, yüksek öğrenim, adalet ve genişleyen ufuklarla ilişkilendirilir. Yay ve Balık burcu Jüpiter tarafından yönetilir.

Mars 2024’te ne zaman geri harekette olacak?

Ayrıca 6 Aralık 2024’ten 25 Şubat 2025’e kadar 2024’te bir kez gerileme yaşanacak. Ateşli gezegen enerji, tutku, hırs, eylem, saldırganlık, mücadele, güç, dayanıklılık, cesaret ve savaşçılıkla ilişkilendirilir. Koç ve Akrep Mars tarafından korunuyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x